Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
w Żaganiu
strona główna      strona www podmiotu
  Znajdź  
Struktura stron
Dane teleadresowe
Informacja ogólna
Regulamin organizacyjny
Regulamin służby i pracy
Status prawny
Zadania i kompetencje
Struktura własnościowa i majątek
Zamówienia publiczne i przetargi
Przyjmowanie i załatwianie spraw
Wykaz zbędnego sprzętu
Nabór do służby
Oferty pracy
Wyniki naboru do służby
Certyfikat IS0 9001:2008
Polityka jakości
Redakcja strony
Sprawozdania
Monitoring pożarowy
Instrukcja korzystania ze strony głównej BIP
KLAUZULA INFORMACYJNA



Rejestr zmian
Archiwum
Strona główna  /  Dane teleadresowe  / 

Dane teleadresowe

 

 

Adres:

68-100 Żagań

ul. Nowogródzka 3

 

Komenda Powiatowa

Państwowej Straży Pożarnej

w Żaganiu

 

 

 e-mail: sekretariat@straz.zagan.pl

 

Telefon:

tel. 68/ 377-22-22

tel. 68/ 368-13-23

fax.68/ 368-13-39


Komendant Powiatowy PSP w Żaganiu
mł. bryg. mgr Marek Ławrecki
tel. 68/ 368-13-23
marek.lawrecki@straz.zagan.pll
 

 

z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Żaganiu
st. kpt. mgr Krzysztof Kominek
tel. 68/ 368-13-22
krzysztof.kominek@straz.zagan.pl  



Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego
st. kpt. mgr inż. Paweł Grzymała
tel. 68/ 368-13-38
tel. kom. 693 294 028
pawel.grzymala@straz.zagan.pl


 

Komórki organizacyjne 

 

Wydział Operacyjno, Kontrolno-Rozpoznawczy

 


Naczelnik Wydziału
mł. bryg. inż. Krzysztof Sowa
tel. 68/ 368-13-26
krzysztof.sowa@straz.zagan.pl



Zastępca Naczelnika Wydziału
st. kpt. mgr inż. Paweł Grzymała
tel. 68/ 368-13-38
pawel.grzymala@straz.zagan.pl


Sekcja

Organizacyjno – Kadrowa


Starszy Technik
ogn. mgr Izabela Biniek
tel. 68/ 368-13-36
izabela.biniek@straz.zagan.pl


Inspektor
Magdalena Twardowska
tel. 68/ 368-13-23
magdalena.twardowska@straz.zagan.pl


 

Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna

 


Inspektor
 mł. asp. Wiktor Deczkowski
tel. 68/ 368-13-24
wiktor.deczkowski@straz.zagan.pl



Technik
Beata Czaban
tel. 68/ 368-13-40
beata.czaban@straz.zagan.pl

Sekcja Finansowa

 


Główny Księgowy
mł. ogn. Ewa Mikołajewska
tel. 68/ 368-13-27
ewa.mikolajewska@straz.zagan.pl



Starsza Księgowa
Anna Lewandowska
tel. 68/ 368-13-31
anna.lewandowska@straz.zagan.pl


Jednostka

Ratowniczo-Gaśnicza PSP

w Żaganiu

68-100 Żagań

ul. Nowogródzka 3

 

 

Dowódca Jednostki
st. kpt. Jan Marszałek
tel. 68/ 368-13-33
jan.marszalek@straz.zagan.pl


 

Z-ca Dowódcy Jednostki
st. kpt. Jeremiusz Kaniuk
tel. 68/ 368-13-48
jeremiusz.kaniuk@straz.zagan.pl


Jednostka

Ratowniczo-Gaśnicza PSP

w Szprotawie

67-300 Szprotawa

ul. Podgórna 1

 


Dowódca Jednostki
st. kpt. mgr inż. Daniel Pelc
tel. 68/ 376-19-80
daniel.pelc@straz.zagan.pl



Z-ca Dowódcy Jednostki
st. asp. Robert Przyłuski
tel. 68/ 376-19-80
robert.przyluski@straz.zagan.pl


 

 


Data publikacji: 2012-12-26
Data aktualizacji: 2019-01-28
Autor: Pawelec Krzysztof
Rejestr aktualizacji